logo1

56-ojoje Tarptautinėje matematikos olimpiadoje, liepos 4–16 dienomis vykusioje Čiangmajuje, Tailande, Vilniaus licėjaus vienuoliktokas Andrius Ovsianas pelnė bronzos medalį (mokytojas Benas Budvytis). Pagyrimo raštu apdovanotas Vilniaus licėjaus dešimtokas Jonas Pukšta (mokytoja Zina Šiaulienė).

Be jų olimpiadoje rungėsi dar keturi mokiniai: Paulius Ašvydis ir Deividas Morkūnas iš Vilniaus licėjaus (mokytojas Benas Budvytis), Vilniaus „Juventos“ gimnazijos abiturientas Pol Maksim Bovarov (mokytojas Aleksandr Choliavkin) bei Vilniaus sav. Grigiškių „Šviesos“ gimnazijos abiturientas Domantas Jadenkus (mokytoja Vida Bieliauskienė).

Komandą į Čiangmajų lydėjo du vadovai: Vilniaus universiteto prof. hab. dr. Artūras Dubickas ir Vilniaus universiteto doc. dr. Romualdas Kašuba.

tarptautineje-matematikos-olimpiadoje-tailande-55a77f009ec5fa

Su rezultatais galima susipažinti čia, o su uždaviniais – čia.