KTU MGMF mokslo seminaras: dr. Tadas Telksnys

Lapkričio 30 d. 15.30 val. vyks KTU MGMF mokslo seminarų ciklo seminaras, kurio metu dr. Tadas Telksnys (KTU MGMF) skaitys paskaitą „Trupmeninės eilės diskretieji procesai ir jų valdymas“ . Seminaras vyks Studentų g. 50 – 103 aud.

tadasTelksnys

Seminaras vyks mišriu būdu: gyvai Studentų g. 50 – 103 aud., Kaunas ir transliuojamas internetu „Microsoft Teams“ platformoje. Nuoroda bus  atsiųsta užsiregistravusiems dalyviams.

Registracija į šį seminarą vyksta iki lapkričio 24 d.

KTU MGMF mokslo seminarų tikslas – dalytis žiniomis ir skatinti mokslininkų bendradarbiavimą, sudaryti galimybę studentams vystyti mokslinę kompetenciją. Seminaruose dalyvaujantys asmenys gauna kvalifikacijos kėlimo pažymėjimą.

KTU MGMF Mokslo seminarai vyks 2023-2024 mokslo metų kiekvieno mėnesio, išskyrus gruodį ir birželį, paskutinį ketvirtadienį nuo 15.30 val. nuotoliniu arba mišriu būdu.

Registracija į mokslo seminarą: https://tinyurl.com/ert8mymy

KTU MGMF mokslo seminaras: doc. dr. Mindaugas Šnipas

Sausio 25 d. 15.30 val. vyks KTU MGMF mokslo seminarų ciklo seminaras, kurio metu doc. dr. Mindaugas Šnipas (KTU MGMF ) pristatys “Koneksino baltymo formuojamų kanalų matematinis modeliavimas”. Seminaras vyks Studentų g. 50 – 103 aud.

MindaugasŠnipas

Registracija į šį seminarą vyksta iki sausio 19 d.

Registracija į mokslo seminarą: https://tinyurl.com/244da7j4