5-ojo Lietuvos jaunųjų matematikų susitikimo organizatoriai apdovanojo geriausių trumpųjų pranešimų autorius. Apdovanojimus gavo Jonas Šukys (ETH Zürich) už pranešimą Vienos savaitės nuotykis“ arba „Žaibiški potvyniai iš giedro dangaus“ ir Justas Dauparas (University of Cambridge) už pranešimą „On the asymmetry of life“.

Lietuvos matematikų draugijos ir 5-ojo Lietuvos jaunųjų matematikų susitikimo organizatorių prizas už geriausią 2016 m. matematikos krypties doktoranto straipsnį [V. Pilipauskaitė, D. Surgailis (2016) Anisotropic scaling of the random grain model with application to network traffic. Journal of Applied Probability. 53, 857–879.] atiteko Vytautei Pilipauskaitei (Vilniaus universitetas, Université de Nantes).

Sveikiname laimėtojus!

LJMS5