2015 m. rugpjūčio 25-31 dienomis Slovėnijoje, Koperio mieste, vykusioje 9-ojoje Vidurio Europos matematikos olimpiadoje (Middle European Mathematical Olympiad – MEMO) sidabro medalį pelnė Kauno technologijos universiteto gimnazijos mokinė Neringa Levinskaitė. Bronzos medaliais apdovanoti Antanas Kalkauskas ir Mantas Rasinskas iš Vilniaus licėjaus ir Ernestas Ramanauskas iš Vilniaus progimnazijos „Magis“. Lietuvos komandai vadovavo Vilniaus universiteto dėstytojai Romualdas Kašuba ir Aivaras Novikas.

Olimpiados dalyviai varžėsi individualiose ir komandinėse rungtyse. Individualiose varžybose Lietuvos atstovai surinko 95 taškus, o komandinėse – net 50 taškų iš 64 galimų ir užėmė penktąją vietą. Pirmoji vieta atiteko Kroatijos komandai.