Š. m. rugsėjo 26 d. Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultete vyko 30-oji Lietuvos jaunųjų matematikų komandinė olimpiada prof. Jono Kubiliaus taurei laimėti.

Olimpiados reglamentas tradicinis – vyresniųjų klasių moksleivių komanda (5 moksleiviai) 4 valandas sprendė 20 uždavinių. Su uždaviniais galima susipažinti čia, su rezultatais čia.

Rugsėjo 27 d. trys stipriausios praėjusių metų komandos (Minsko, Kauno, Vilniaus), pagerbdamos bendrą Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės praeitį ir gausų įvairialypį paveldą atskirose varžybose, jau septintąjį kartą išaiškino ir individualiosios LDK taurės laimėtoją. Su rezultatais galima susipažinti čia.

Kartu vyko ir XVII Lietuvos jaunesniųjų klasių moksleivių olimpiada 5–6 ir 7–8 klasių grupėse. Su rezultatais galima susipažinti čia.