Konkursas_Matematinių sprendimų verslui ir pramonei dirbtuvės_Ekranai copy 5

2024 m. birželio 10–14 dienomis Kauno technologijos universiteto Matematikos ir gamtos mokslų fakultetas organizuoja Matematinių sprendimų verslui ir pramonei dirbtuves. Dirbtuvių metu mokslininkų komanda visą savaitę skiria vien tik verslo įmonių pateiktoms užduotims spręsti, pasitelkdami matematines žinias ir diskutuodami komandoje.

Kviečiame visus – patyrusius tyrėjus ir doktorantus – nepraleisti progos pritaikyti savo žinias ir įgūdžius realiems verslų iššūkiams spręsti ir registruotis užpildant elektroninę registracijos formą svetainėje https://matematikosdirbtuves.ktu.edu/dalyviams/. Registracija vyks iki balandžio 30 d.

Dirbtuvių  metu atrinkti problemų sprendėjai 5–6 narių komandose  spręs realias verslo problemas. Renginyje dalyvaus ir įmonių atstovai, kurie patars mokslininkams priimant sprendimus darbo proceso metu.

Mokslininkų ir doktorantų dalyvavimas renginyje yra nemokamas. Visiems dalyviams yra suteikiamas nemokamas apgyvendinimas su pusryčiais ir pietumis, bet  atvykti į Palangą reikia savo lėšomis.

Daugiau apie dirbtuves https://matematikosdirbtuves.ktu.edu/